دانلود اکشن کارتونی کردن تصویر در فتوشاپ

دانلود اکشن فتوشاپ برای کارتونی کردن تصویر

0 1,572

دستور یا “اکشن” یک سری از مراحل انجام کار در فتوشاپ است که توسط سازنده آن ثبت شده است. این اعمال در قالب یک فایل ATN در فتوشاپ قابل دسترس هستند. شما می‌توانید پس از اجرای آن تمامی مراحل را تا رسیدن به نتیجه نهایی اثر دنبال کنید.

Action در فتوشاپ چیست و چگونه عمل می کند ؟

یکی از قابلیت های مفید و بسیار کاربردی فتوشاپ این است که به شما این امکان را می دهد تا مراحل کار خود را ضبط کنید و در آینده از آنها استفاده کنید. با این کار میتوانید همان مراحل را بدون اینکه مجدد تکرار کنید با یک کلیک ساده اجرا کرده و از آن استفاده کنید. شما می توانید مراحل ضبط شده کار خود را در قالب یک فایل با فرمت atn. ذخیره کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید تا دوستان و سایر کاربران نیز بتوانند از طرح شما در پروژه های خود استفاده کنند. در کل به این فرآیند در فتوشاپ اکشن یا دستور می گوییم. در استفاده از اکشن ، گرافیست و یا فرد استفاده کننده دیگر نیازی ندارد تمام مراحلی را که شما طی کرده اید تا یک طرح را خلق کنید را طی کند. فقط کافی است با یک کلیک طرح شما را بر روی پروژه خود اعمال کند تا به نتیجه ای که شما دست یافته اید برسد.

امروز قصد داریم یک اکشن ساده و کم حجم برای کارتونی کردن تصویر در فتوشاپ معرفی کنیم. شما به کمک این اکشن می توانید با یک کلیک در عرض چند ثانیه تصویر مد نظرتان را به حالت کارتونی در آورید.

دانلود اکشن کارتونی کردن تصویر در فتوشاپ
دانلود اکشن کارتونی کردن تصویر در فتوشاپ

دانلود اکشن کارتونی کردن تصویر

حجم : 10 کیلوبایت

رمز فایل : irogfx.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.